YHA Prep Rich Balm 200ml

20.00

Përshkrimi:

Balsami ushqyes për flokë të trasha dhe me teksturë. Ai ushqen flokët e dehidratuar dhe të stresuar, duke rivendosur butësinë dhe duke i mbrojtur nga nxehtësia e mjeteve të stilimit.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni produktin në gjatësi dhe skaj të lagur, lëreni në 10-15 minuta, krehni dhe shpelajeni
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, DIPHENYLSILOXY PHENYL TRIMETHICONE, C12-15 ALKYL BENZOATE, PARFUM / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, CITRIC ACID, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TOCOPHEROL, LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.

YHA Prep Rich Balm 200ml

20.00

Përshkrimi:

Balsami ushqyes për flokë të trasha dhe me teksturë. Ai ushqen flokët e dehidratuar dhe të stresuar, duke rivendosur butësinë dhe duke i mbrojtur nga nxehtësia e mjeteve të stilimit.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni produktin në gjatësi dhe skaj të lagur, lëreni në 10-15 minuta, krehni dhe shpelajeni
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, DIPHENYLSILOXY PHENYL TRIMETHICONE, C12-15 ALKYL BENZOATE, PARFUM / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, CITRIC ACID, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TOCOPHEROL, LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon