YHA Perfecting Hairspray

23.00

Përshkrimi:
Mënyra e përdorimit:
Mbajeni llak rreth 12 inç larg flokëve të modeluara, pastaj mjegulloni lehtë dhe në mënyrë të barabartë, duke ndërtuar sipas nevojës.
Ingredientët:
ALCOHOL DENAT., BUTANE, PROPANE, ISOBUTANE, ACRYLATES COPOLYMER,PARFUM, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, POTASSIUM HYDROXIDE, LIMONENE, LINALOOL,HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.

YHA Perfecting Hairspray

23.00

Përshkrimi:
Mënyra e përdorimit:
Mbajeni llak rreth 12 inç larg flokëve të modeluara, pastaj mjegulloni lehtë dhe në mënyrë të barabartë, duke ndërtuar sipas nevojës.
Ingredientët:
ALCOHOL DENAT., BUTANE, PROPANE, ISOBUTANE, ACRYLATES COPOLYMER,PARFUM, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, POTASSIUM HYDROXIDE, LIMONENE, LINALOOL,HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon