WELLBEING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo e lehtë e pasuruar me ekstrakte dhe proteina me veti hidratuese, mbrojtëse dhe anti-oksiduese.
Shkuma e saj me trup të plotë dhe të pasur pastron pa sulmuar dhe ndryshuar strukturën e flokëve.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni një sasi të vogël të produktit në flokë të lagur, masazhoni dhe shpëlajeni.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, POLYSORBATE 20, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM BENZOATE, DICAPRYLYL ETHER, GLYCOL DISTEARATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, LAURYL ALCOHOL, LIMONENE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, COCO-GLUCOSIDE, ECHINACEA PALLIDA EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM HYDROXIDE, HEXYL CINNAMAL, CITRIC ACID.

WELLBEING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo e lehtë e pasuruar me ekstrakte dhe proteina me veti hidratuese, mbrojtëse dhe anti-oksiduese.
Shkuma e saj me trup të plotë dhe të pasur pastron pa sulmuar dhe ndryshuar strukturën e flokëve.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni një sasi të vogël të produktit në flokë të lagur, masazhoni dhe shpëlajeni.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, POLYSORBATE 20, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM BENZOATE, DICAPRYLYL ETHER, GLYCOL DISTEARATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, LAURYL ALCOHOL, LIMONENE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, COCO-GLUCOSIDE, ECHINACEA PALLIDA EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM HYDROXIDE, HEXYL CINNAMAL, CITRIC ACID.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon