WELLBEING Conditioner

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Formuluar për të pastruar dhe lagur flokët duke e bërë atë të butë dhe të butë. Pas shamposjes së flokëve me Shampo të Mirëqenies ose një shampo tjetër specifike, eleminoni ujin e tepërt dhe aplikoni produktin në gjatësi dhe skaj.
Lëreni për 2-3 minuta, pastaj krehër përmes. Shpëlarje tërësisht

Mënyra e përdorimit:
Vendosni rreth një lugë gjelle në flokë të lagur duke ndjekur Shampon e Mirëqenies, nga gjatësitë në skajet (duke shmangur rrënjët) dhe lëreni për 2-3 minuta. Kreh tërësisht. Përfundoni rutinën tuaj me Locionin e Mirëqenies.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, ECHINACEA PALLIDA EXTRACT, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, PARFUM / FRAGRANCE.

WELLBEING Conditioner

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Formuluar për të pastruar dhe lagur flokët duke e bërë atë të butë dhe të butë. Pas shamposjes së flokëve me Shampo të Mirëqenies ose një shampo tjetër specifike, eleminoni ujin e tepërt dhe aplikoni produktin në gjatësi dhe skaj.
Lëreni për 2-3 minuta, pastaj krehër përmes. Shpëlarje tërësisht

Mënyra e përdorimit:
Vendosni rreth një lugë gjelle në flokë të lagur duke ndjekur Shampon e Mirëqenies, nga gjatësitë në skajet (duke shmangur rrënjët) dhe lëreni për 2-3 minuta. Kreh tërësisht. Përfundoni rutinën tuaj me Locionin e Mirëqenies.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, ECHINACEA PALLIDA EXTRACT, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, PARFUM / FRAGRANCE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon