Volume Boosting Mousse 250ml

20.00

Përshkrimi:

Për shtimin e vëllimit të ajrosur në çdo lloj floku. Kjo është një shkume për rritjen e vëllimit me një strukturë kremoze si bora, e përkryer për t’i dhënë flokëve tuaj një trup të lehtë dhe me pamje natyrale.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në mënyrë të barabartë në flokët e tharë me peshqir, pastaj vazhdoni me stilimin
Ingredientët:
AQUA, BUTANE, VP/VA COPOLYMER, PROPANE, ISOBUTANE, POLYQUATERNIUM-11, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-4, AMODIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, TRIDECETH-12, COCAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, COCAMIDE DEA, PARFUM, GLYCERIN, PANTHENOL, LINALOOL, LIMONENE.

Volume Boosting Mousse 250ml

20.00

Përshkrimi:

Për shtimin e vëllimit të ajrosur në çdo lloj floku. Kjo është një shkume për rritjen e vëllimit me një strukturë kremoze si bora, e përkryer për t’i dhënë flokëve tuaj një trup të lehtë dhe me pamje natyrale.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në mënyrë të barabartë në flokët e tharë me peshqir, pastaj vazhdoni me stilimin
Ingredientët:
AQUA, BUTANE, VP/VA COPOLYMER, PROPANE, ISOBUTANE, POLYQUATERNIUM-11, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-4, AMODIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, TRIDECETH-12, COCAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, COCAMIDE DEA, PARFUM, GLYCERIN, PANTHENOL, LINALOOL, LIMONENE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon