VOLU Shampoo

8.0038.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo volumizuese për flokë të imët ose të butë. Pastron butësisht flokët duke i bërë ato të butë dhe të lehtë me një rritje të qëndrueshme të trupit dhe vëllimit.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin për shampo.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PCA, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, LAURAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, BENZYL ALCOHOL, POLYSORBATE 20, SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, MYRISTAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-7, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, BRASSICA RAPA ROOT EXTRACT / BRASSICA RAPA (TURNIP) ROOT EXTRACT, LINALOOL, CI 60730 / EXT. VIOLET 2.

VOLU Shampoo

8.0038.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo volumizuese për flokë të imët ose të butë. Pastron butësisht flokët duke i bërë ato të butë dhe të lehtë me një rritje të qëndrueshme të trupit dhe vëllimit.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin për shampo.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PCA, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, LAURAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, BENZYL ALCOHOL, POLYSORBATE 20, SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, MYRISTAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-7, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, BRASSICA RAPA ROOT EXTRACT / BRASSICA RAPA (TURNIP) ROOT EXTRACT, LINALOOL, CI 60730 / EXT. VIOLET 2.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon