VOLU Hair Mist

26.00

Përshkrimi:
Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të tharë me peshqir pasi të përdorni VOLU Shampoo. Mos e shpëlani. Spërkatni produktin në bazën e flokëve, krehni flokët për të transferuar një sasi të vogël të produktit mbi gjatësitë dhe skajet, pastaj thani. Për të rritur vëllimin, spërkatni produktin edhe në gjatësi dhe skaje. Vendosni afërsisht 15 spërkatës të produktit në flokë me gjatësi të mesme.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., POLYSORBATE 20, VP/VA COPOLYMER, PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-4/HYDROXYPROPYL STARCH COPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, SODIUM BENZOATE, PARFUM / FRAGRANCE, DISODIUM EDTA, GLYCERIN, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-11, BRASSICA RAPA ROOT EXTRACT / BRASSICA RAPA (TURNIP) ROOT EXTRACT, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CAPRYLYL GLYCOL, CI 60730 / EXT. VIOLET 2.

VOLU Hair Mist

26.00

Përshkrimi:
Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të tharë me peshqir pasi të përdorni VOLU Shampoo. Mos e shpëlani. Spërkatni produktin në bazën e flokëve, krehni flokët për të transferuar një sasi të vogël të produktit mbi gjatësitë dhe skajet, pastaj thani. Për të rritur vëllimin, spërkatni produktin edhe në gjatësi dhe skaje. Vendosni afërsisht 15 spërkatës të produktit në flokë me gjatësi të mesme.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., POLYSORBATE 20, VP/VA COPOLYMER, PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-4/HYDROXYPROPYL STARCH COPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, SODIUM BENZOATE, PARFUM / FRAGRANCE, DISODIUM EDTA, GLYCERIN, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-11, BRASSICA RAPA ROOT EXTRACT / BRASSICA RAPA (TURNIP) ROOT EXTRACT, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CAPRYLYL GLYCOL, CI 60730 / EXT. VIOLET 2.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon