Tranquillity Body Lotion 200ml

45.00

Përshkrimi:

Nje perzierje e lehte hidratuese qe i jep lekures nje butesi te mendafshte. Aroma tipike, qe vjen nga prezenca e vajit te amarantos dhe perzierjes se vecante te disa vajrave esenciale, dhuron nje ndjesi te menjehereshme mireqenieje. Ky produkt eshte i pershtatshem per ata persona te cilet duan produkte qe perthithen shpejt pergjate klimave e ngrohta dhe te lageshta. Perdorimi i tij ne fund te dites eshte ideal per te zbehur stresin dhe lodhjen e akumuluar. INGREDIENTET AKTIVEVaj amaranto.Vaj esencial i drurit te pishes.Vaj esencial i portokallave te embel.Vaj esencial trendafili.Vaj esencial i vetiver.Vaj esencial i sandalwood.Vaj esencial i geranium.92% e perberesve eshte me origjine natyrale.

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:

Tranquillity Body Lotion 200ml

45.00

Përshkrimi:

Nje perzierje e lehte hidratuese qe i jep lekures nje butesi te mendafshte. Aroma tipike, qe vjen nga prezenca e vajit te amarantos dhe perzierjes se vecante te disa vajrave esenciale, dhuron nje ndjesi te menjehereshme mireqenieje. Ky produkt eshte i pershtatshem per ata persona te cilet duan produkte qe perthithen shpejt pergjate klimave e ngrohta dhe te lageshta. Perdorimi i tij ne fund te dites eshte ideal per te zbehur stresin dhe lodhjen e akumuluar. INGREDIENTET AKTIVEVaj amaranto.Vaj esencial i drurit te pishes.Vaj esencial i portokallave te embel.Vaj esencial trendafili.Vaj esencial i vetiver.Vaj esencial i sandalwood.Vaj esencial i geranium.92% e perberesve eshte me origjine natyrale.

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon