Tranquillity Body Cream 180 ml

72.00

Përshkrimi:

Krem trupi aromatik qe ushqen dhe hidraton lekuren ne thellesi. Eshte jashtezakonisht delikat dhe perhapet lehtesisht. Vepron menjehere duke dhuruar butesi te mendafshte dhe relaks. Baza e ketij kremi, vaji i amarantos, ne kombinim me nje perzierje te vecante vajrash esenciale ju japin nje ndjesi te menjehereshme mireqenieje. Keshillohet per te gjitha llojet e lekurave. Ne vecanti per ato me te dehidratuarat pergjate klimave te ftohta. Eshte ideal per tu aplikuar ne fund te dites pasi zbeh stresin dhe lodhjen e akumuluar. INGREDIENTET AKTIVEVaj amaranto.Vaj esencial i drurit te pishes.Vaj esencial i portokallave te embel.Vaj esencial trendafili.Vaj esencial i vetiver.Vaj esencial i sandalwood.Vaj esencial i geranium. 87% e perberesve eshte me origjine natyrale.

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:

Tranquillity Body Cream 180 ml

72.00

Përshkrimi:

Krem trupi aromatik qe ushqen dhe hidraton lekuren ne thellesi. Eshte jashtezakonisht delikat dhe perhapet lehtesisht. Vepron menjehere duke dhuruar butesi te mendafshte dhe relaks. Baza e ketij kremi, vaji i amarantos, ne kombinim me nje perzierje te vecante vajrash esenciale ju japin nje ndjesi te menjehereshme mireqenieje. Keshillohet per te gjitha llojet e lekurave. Ne vecanti per ato me te dehidratuarat pergjate klimave te ftohta. Eshte ideal per tu aplikuar ne fund te dites pasi zbeh stresin dhe lodhjen e akumuluar. INGREDIENTET AKTIVEVaj amaranto.Vaj esencial i drurit te pishes.Vaj esencial i portokallave te embel.Vaj esencial trendafili.Vaj esencial i vetiver.Vaj esencial i sandalwood.Vaj esencial i geranium. 87% e perberesve eshte me origjine natyrale.

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon