SU Milk

10.0018.00

Clear
Përshkrimi:

Qumështi zbutës i pasuruar me filtra mbrojtës UV që mbrojnë ngjyrën kozmetike te flokeve  dhe hidratimin gjatë ekspozimit në diell. I mban flokët të butë, të lehtë dhe të dredhur.

Mënyra e përdorimit:
Si produkt mbrojtës: gjatë ekspozimit në diell vendoseni në gjatësi dhe skaj në flokë të thatë ose të lagur. Mos e shpëlani.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE , BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, AMODIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, SODIUM BENZOATE, TRIDECETH-5, CITRIC ACID, GLYCERIN, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT / CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FRUIT EXTRACT, TRIDECETH-12, CYCLOPENTASILOXANE, LINALOOL, PHENOXYETHANOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL.

SU Milk

10.0018.00

Clear
Përshkrimi:

Qumështi zbutës i pasuruar me filtra mbrojtës UV që mbrojnë ngjyrën kozmetike te flokeve  dhe hidratimin gjatë ekspozimit në diell. I mban flokët të butë, të lehtë dhe të dredhur.

Mënyra e përdorimit:
Si produkt mbrojtës: gjatë ekspozimit në diell vendoseni në gjatësi dhe skaj në flokë të thatë ose të lagur. Mos e shpëlani.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE , BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, AMODIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, SODIUM BENZOATE, TRIDECETH-5, CITRIC ACID, GLYCERIN, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT / CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FRUIT EXTRACT, TRIDECETH-12, CYCLOPENTASILOXANE, LINALOOL, PHENOXYETHANOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon