SU Hair Mask 150ml

18.00

Përshkrimi:

Maskë për të rivendosur hidratimin e flokëve të dëmtuar nga dielli, klori dhe kripa. Rikthen butësinë dhe dritën edhe tek flokët më të thatë  me një veprim anti-oksidues.
Trajtimi i efektit kozmetik.

Mënyra e përdorimit:
Trajtim i projektuar për përdorim gjatë dhe pas ekspozimit në diell. Vendoseni në flokë të thatë me peshqir pasi përdorni shampo në të gjithë flokët. Lëreni të veprojë për 5-15 minuta, krehni dhe shpëlajeni tërësisht. Thani flokët.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENYL ALCOHOL, DIMETHICONE, CETYL ALCOHOL, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, AMODIMETHICONE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, ORYZA SATIVA BRAN OIL / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN OIL, SODIUM BENZOATE, POLYGLYCERYL-3 DISTEARATE, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, POLYSORBATE 60, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT / CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FRUIT EXTRACT, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, MYRISTIC ACID, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, LINALOOL, PHENOXYETHANOL.

SU Hair Mask 150ml

18.00

Përshkrimi:

Maskë për të rivendosur hidratimin e flokëve të dëmtuar nga dielli, klori dhe kripa. Rikthen butësinë dhe dritën edhe tek flokët më të thatë  me një veprim anti-oksidues.
Trajtimi i efektit kozmetik.

Mënyra e përdorimit:
Trajtim i projektuar për përdorim gjatë dhe pas ekspozimit në diell. Vendoseni në flokë të thatë me peshqir pasi përdorni shampo në të gjithë flokët. Lëreni të veprojë për 5-15 minuta, krehni dhe shpëlajeni tërësisht. Thani flokët.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENYL ALCOHOL, DIMETHICONE, CETYL ALCOHOL, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, AMODIMETHICONE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, ORYZA SATIVA BRAN OIL / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN OIL, SODIUM BENZOATE, POLYGLYCERYL-3 DISTEARATE, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, POLYSORBATE 60, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT / CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FRUIT EXTRACT, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, MYRISTIC ACID, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, LINALOOL, PHENOXYETHANOL.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon