SU Hair / Body Wash

8.0016.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo dushi me shumë përfitime. Formula e karakterizuar nga një shkumë me trup të plotë hidraton dhe pastron butësisht lëkurën dhe flokët e ekspozuar ndaj diellit me një veprim anti-oksidues dhe anti-inflamator.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë dhe lëkurë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin për shampo, pastaj vendosni maskë SU për flokë ose qumësht SU, në varësi të nevojave.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PCA, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, DECYL GLUCOSIDE, POLYSORBATE 20, LAURAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM COCOYL GLYCINATE, SODIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, PANTHENOL, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM BENZOATE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, MYRISTAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, POLYQUATERNIUM-7, PROPYLENE GLYCOL, PEG-120 METHYL GLUCOSE TRIOLEATE, CITRIC ACID, GLYCERIN, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT / CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FRUIT EXTRACT, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, CI 60730 / EXT. VIOLET 2.

SU Hair / Body Wash

8.0016.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo dushi me shumë përfitime. Formula e karakterizuar nga një shkumë me trup të plotë hidraton dhe pastron butësisht lëkurën dhe flokët e ekspozuar ndaj diellit me një veprim anti-oksidues dhe anti-inflamator.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë dhe lëkurë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin për shampo, pastaj vendosni maskë SU për flokë ose qumësht SU, në varësi të nevojave.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PCA, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, DECYL GLUCOSIDE, POLYSORBATE 20, LAURAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM COCOYL GLYCINATE, SODIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, PANTHENOL, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM BENZOATE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, MYRISTAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, POLYQUATERNIUM-7, PROPYLENE GLYCOL, PEG-120 METHYL GLUCOSE TRIOLEATE, CITRIC ACID, GLYCERIN, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT / CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FRUIT EXTRACT, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, CI 60730 / EXT. VIOLET 2.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon