Strong Moulding Clay

20.00

Përshkrimi:

Për stilet mat me një mbajtje të fortë. Kjo është një argjilë e fortë për formim ju lejon të bëheni krijues me modelimin e flokëve, duke siguruar një mbajtje afatgjatë pa një përfundim ngjitës ose me pamje të lagësht.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni një sasi të vogël në flokë të thatë dhe modelojeni sipas dëshirës.
Ingredientët:
RICINUS COMMUNIS SEED OIL / RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, KAOLIN, PROPYLENE GLYCOL, CERA ALBA / BEESWAX / CIRE D’ABEILLE, LAURETH-4, ISOHEXADECANE, GLYCERYL STEARATE, BENTONITE, CERESIN, ISOPROPYL MYRISTATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, ISOPROPYL PALMITATE, PARFUM / FRAGRANCE, COPERNICIA CERIFERA CERA / COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX / CIRE DE CARNAUBA, PPG-15 STEARYL ETHER, LINALOOL, LIMONENE, CARAMEL.

Strong Moulding Clay

20.00

Përshkrimi:

Për stilet mat me një mbajtje të fortë. Kjo është një argjilë e fortë për formim ju lejon të bëheni krijues me modelimin e flokëve, duke siguruar një mbajtje afatgjatë pa një përfundim ngjitës ose me pamje të lagësht.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni një sasi të vogël në flokë të thatë dhe modelojeni sipas dëshirës.
Ingredientët:
RICINUS COMMUNIS SEED OIL / RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, KAOLIN, PROPYLENE GLYCOL, CERA ALBA / BEESWAX / CIRE D’ABEILLE, LAURETH-4, ISOHEXADECANE, GLYCERYL STEARATE, BENTONITE, CERESIN, ISOPROPYL MYRISTATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, ISOPROPYL PALMITATE, PARFUM / FRAGRANCE, COPERNICIA CERIFERA CERA / COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX / CIRE DE CARNAUBA, PPG-15 STEARYL ETHER, LINALOOL, LIMONENE, CARAMEL.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon