Specialist Hand Oil 15ml

28.00

Përshkrimi:

Nje perzierje ushqyese vajrash vegjetale. Mbron lekuren, forcon thonjte dhe zbut kutikulat. Keshillohet vecanerisht per lekura shume te thata pasi dhuron nje ndjesi butesie te mendafshte.

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:

Specialist Hand Oil 15ml

28.00

Përshkrimi:

Nje perzierje ushqyese vajrash vegjetale. Mbron lekuren, forcon thonjte dhe zbut kutikulat. Keshillohet vecanerisht per lekura shume te thata pasi dhuron nje ndjesi butesie te mendafshte.

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon