SOLU Sea Salt Scrub Cleanser

10.0020.00

Clear
Përshkrimi:

Pastroni shampon me kripë deti. Ajo freskon lëkurën e kokës dhe largon papastërtitë, mbetjet e produktit dhe grimcat ndotëse. I jep cilësi flokëve dhe i mban të pastra dhe të lehta për më gjatë.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni sasi të produktit në flokë të lagur. Masazhoni butësisht pastën e pastrimit në lëkurën e kokës për të marrë një shkumë të pasur duke shtuar ujë nëse është e nevojshme. Shpëlajeni plotësisht dhe më pas vendosni një balsam ose maskë ushqyese. Përdorni çdo dy ose tre shampo. Shpëlajeni tërësisht në rast të kontaktit me sytë.
Ingredientët:
SODIUM CHLORIDE, AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, COCO-BETAINE, GLYCERIN, SODIUM METHYL ISETHIONATE, DECYL GLUCOSIDE, LAURIC ACID, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, COCAMIDE MIPA, BETAINE, PARFUM / FRAGRANCE, STEARYL STEARATE, CITRIC ACID, POLYESTER-37, SODIUM LAURATE, GLYCERYL OLIVATE, DISODIUM EDTA, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, EUPHORBIA CERIFERA CERA / EUPHORBIA CERIFERA CERA (CANDELILLA) WAX, GERANIOL, CITRONELLOL, JOJOBA ESTERS, CI 77491/ IRON OXIDES.

SOLU Sea Salt Scrub Cleanser

10.0020.00

Clear
Përshkrimi:

Pastroni shampon me kripë deti. Ajo freskon lëkurën e kokës dhe largon papastërtitë, mbetjet e produktit dhe grimcat ndotëse. I jep cilësi flokëve dhe i mban të pastra dhe të lehta për më gjatë.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni sasi të produktit në flokë të lagur. Masazhoni butësisht pastën e pastrimit në lëkurën e kokës për të marrë një shkumë të pasur duke shtuar ujë nëse është e nevojshme. Shpëlajeni plotësisht dhe më pas vendosni një balsam ose maskë ushqyese. Përdorni çdo dy ose tre shampo. Shpëlajeni tërësisht në rast të kontaktit me sytë.
Ingredientët:
SODIUM CHLORIDE, AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, COCO-BETAINE, GLYCERIN, SODIUM METHYL ISETHIONATE, DECYL GLUCOSIDE, LAURIC ACID, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, COCAMIDE MIPA, BETAINE, PARFUM / FRAGRANCE, STEARYL STEARATE, CITRIC ACID, POLYESTER-37, SODIUM LAURATE, GLYCERYL OLIVATE, DISODIUM EDTA, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, EUPHORBIA CERIFERA CERA / EUPHORBIA CERIFERA CERA (CANDELILLA) WAX, GERANIOL, CITRONELLOL, JOJOBA ESTERS, CI 77491/ IRON OXIDES.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon