Sea Salt Spray 250 ml

20.00

Përshkrimi:

Ky llak është perfekt për të marrë një pamje të trazuar plazhi, me trup floku të plotë dhe një fund mat.

Spruconi mbi flokë të lagur ose të thatë dhe lëreni që llaku të thahet.

 

Mënyra e përdorimit:
Spruzoni mbi flokë të lagur ose të thatë, pastaj lëreni të thahet në ajër.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, MAGNESIUM SULFATE, PROPANEDIOL, SODIUM CHLORIDE, POLYSORBATE 20, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM / FRAGRANCE, CITRIC ACID, MARIS SAL / SEA SALT / SEL MARIN.

Sea Salt Spray 250 ml

20.00

Përshkrimi:

Ky llak është perfekt për të marrë një pamje të trazuar plazhi, me trup floku të plotë dhe një fund mat.

Spruconi mbi flokë të lagur ose të thatë dhe lëreni që llaku të thahet.

 

Mënyra e përdorimit:
Spruzoni mbi flokë të lagur ose të thatë, pastaj lëreni të thahet në ajër.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, MAGNESIUM SULFATE, PROPANEDIOL, SODIUM CHLORIDE, POLYSORBATE 20, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM / FRAGRANCE, CITRIC ACID, MARIS SAL / SEA SALT / SEL MARIN.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon