REPLUMPING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Cilësia e butë krijon një shkumë të plotë që pastron butësisht pa ndryshuar strukturën e flokëve.
Formula jep elasticitet, hidratim dhe mbron flokët gjatë pastrimit.

Mënyra e përdorimit:
Masazhoni në lëkurën e kokës dhe shpëlajeni tërësisht, duke përsëritur nëse dëshironi.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, POLYSORBATE 20, SODIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LIMONENE, SODIUM BENZOATE, PRUNUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT, GLYCOL DISTEARATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, DISODIUM EDTA, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM HYDROXIDE, CITRAL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID.

REPLUMPING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Cilësia e butë krijon një shkumë të plotë që pastron butësisht pa ndryshuar strukturën e flokëve.
Formula jep elasticitet, hidratim dhe mbron flokët gjatë pastrimit.

Mënyra e përdorimit:
Masazhoni në lëkurën e kokës dhe shpëlajeni tërësisht, duke përsëritur nëse dëshironi.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, POLYSORBATE 20, SODIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LIMONENE, SODIUM BENZOATE, PRUNUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT, GLYCOL DISTEARATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, DISODIUM EDTA, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM HYDROXIDE, CITRAL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon