REPLUMPING Hair Filler

25.0060.00

Clear
Përshkrimi:

Lëreni në trajtim. Ai kompakt, gjallëron dhe rimbush strukturën e flokëve që duket e plotë dhe me shkëlqim.
Mundëson që stilimi të zgjasë më gjatë me një efekt të qëndrueshëm anti-lagështi.

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni Shampo për Rimbushje dhe nëse është e nevojshmeBalsam për Rimbushje. Flokët thatë me peshqir tërësisht dhe spërkatni mbushësin e flokëve (afërsisht 3 g në të gjithë flokët). Mos e shpëlani.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., PANTHENOL, CROTONIC ACID/VINYL C8-12 ISOALKYL ESTERS/VA/BIS-VINYLDIMETHICONE CROSSPOLYMER, PHENETHYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, TRIDECETH-5, PARFUM / FRAGRANCE, GLYCERIN, LIMONENE, AMINOMETHYL PROPANOL, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, CITRAL, SODIUM HYALURONATE, LINALOOL, EUGENOL.

REPLUMPING Hair Filler

25.0060.00

Clear
Përshkrimi:

Lëreni në trajtim. Ai kompakt, gjallëron dhe rimbush strukturën e flokëve që duket e plotë dhe me shkëlqim.
Mundëson që stilimi të zgjasë më gjatë me një efekt të qëndrueshëm anti-lagështi.

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni Shampo për Rimbushje dhe nëse është e nevojshmeBalsam për Rimbushje. Flokët thatë me peshqir tërësisht dhe spërkatni mbushësin e flokëve (afërsisht 3 g në të gjithë flokët). Mos e shpëlani.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., PANTHENOL, CROTONIC ACID/VINYL C8-12 ISOALKYL ESTERS/VA/BIS-VINYLDIMETHICONE CROSSPOLYMER, PHENETHYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, TRIDECETH-5, PARFUM / FRAGRANCE, GLYCERIN, LIMONENE, AMINOMETHYL PROPANOL, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, CITRAL, SODIUM HYALURONATE, LINALOOL, EUGENOL.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon