REPLUMPING Conditioner

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Formuluar për t’u zgjidhur, kompakt dhe për t’i dhënë elasticitet të ripërtërirë flokëve.
Përbërësit aktivë aktivë e njomin dhe mbrojnë strukturën e flokëve.

Mënyra e përdorimit:
Lani flokët me Shampo Rimbushëse, hiqni ujin e tepërt dhe vendosni produktin në gjatësi j. Lëreni të veprojë për 2-3 minuta, pastaj krihini. Shpëlajeni tërësisht.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, CETEARYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, PRUNUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT, LIMONENE, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, CITRAL.

REPLUMPING Conditioner

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Formuluar për t’u zgjidhur, kompakt dhe për t’i dhënë elasticitet të ripërtërirë flokëve.
Përbërësit aktivë aktivë e njomin dhe mbrojnë strukturën e flokëve.

Mënyra e përdorimit:
Lani flokët me Shampo Rimbushëse, hiqni ujin e tepërt dhe vendosni produktin në gjatësi j. Lëreni të veprojë për 2-3 minuta, pastaj krihini. Shpëlajeni tërësisht.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, CETEARYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, PRUNUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT, LIMONENE, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, CITRAL.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon