Replenishing Butter 200ml

20.00

Përshkrimi:

Gjalpë me një formulim delikat posaçërisht për hidratimin e thellë të flokëve dhe ushqimin e lëkurës së fytyrës dhe trupit.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë dhe lëkurë të thatë sipas nevojës.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, DICAPRYLYL CARBONATE, CETEARYL ALCOHOL , SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, GLYCERIN, COCO-CAPRYLATE, CETEARYL GLUCOSIDE, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL / CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, SESAMUM INDICUM SEED OIL / SESAMUM INSICUM (SESAME) SEED OIL, GLYCERYL STEARATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHEROL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, BENZYL ALCOHOL, POTASSIUM SORBATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, PARFUM / FRAGRANCE

Replenishing Butter 200ml

20.00

Përshkrimi:

Gjalpë me një formulim delikat posaçërisht për hidratimin e thellë të flokëve dhe ushqimin e lëkurës së fytyrës dhe trupit.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë dhe lëkurë të thatë sipas nevojës.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, DICAPRYLYL CARBONATE, CETEARYL ALCOHOL , SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, GLYCERIN, COCO-CAPRYLATE, CETEARYL GLUCOSIDE, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL / CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, SESAMUM INDICUM SEED OIL / SESAMUM INSICUM (SESAME) SEED OIL, GLYCERYL STEARATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHEROL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, BENZYL ALCOHOL, POTASSIUM SORBATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, PARFUM / FRAGRANCE
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon