RENEWING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo e butë që ndihmon në mirëmbajtjen e mirëqenies së kokës dhe flokëve, duke promovuar jetëgjatësinë e tyre.
Sistemi i rinovimit jep flokë më të butë, më të ndritshëm dhe me trup të plotë. Stimulimi i qarkullimit të qelizave të lëkurës.
Efekt anti-moshe dhe anti-oksidues.
Butësi e flokëve + 37%
Shkëlqimi i flokëve + 29%
Trupi i flokëve + 29%

* Test i vetëvlerësimit mbi 50 persona, pas 28 ditësh të përdorimit të rregullt të Shampos Përtëritëse, Trajtimit me Kushtëzim dhe Serum Superaktiv

Mënyra e përdorimit:
Butësisht masazhojeni në flokë të lagur, lëreni të veprojë për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin nëse është e nevojshme. Kur të jetë e nevojshme, në çdo kohë që ju dëshironi.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, GLYCERIN, PARFUM / FRAGRANCE, POLYSORBATE 20, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, DECYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM METHYL ISETHIONATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LAURIC ACID, POLYESTER-37, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, SODIUM BENZOATE, DICAPRYLYL ETHER, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, LAURYL ALCOHOL, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, SODIUM LAURATE, HEXYL CINNAMAL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, LIMONENE, SODIUM HYDROXIDE, CARNOSINE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE.

RENEWING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo e butë që ndihmon në mirëmbajtjen e mirëqenies së kokës dhe flokëve, duke promovuar jetëgjatësinë e tyre.
Sistemi i rinovimit jep flokë më të butë, më të ndritshëm dhe me trup të plotë. Stimulimi i qarkullimit të qelizave të lëkurës.
Efekt anti-moshe dhe anti-oksidues.
Butësi e flokëve + 37%
Shkëlqimi i flokëve + 29%
Trupi i flokëve + 29%

* Test i vetëvlerësimit mbi 50 persona, pas 28 ditësh të përdorimit të rregullt të Shampos Përtëritëse, Trajtimit me Kushtëzim dhe Serum Superaktiv

Mënyra e përdorimit:
Butësisht masazhojeni në flokë të lagur, lëreni të veprojë për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin nëse është e nevojshme. Kur të jetë e nevojshme, në çdo kohë që ju dëshironi.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, GLYCERIN, PARFUM / FRAGRANCE, POLYSORBATE 20, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, DECYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM METHYL ISETHIONATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LAURIC ACID, POLYESTER-37, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, SODIUM BENZOATE, DICAPRYLYL ETHER, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, LAURYL ALCOHOL, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, SODIUM LAURATE, HEXYL CINNAMAL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, LIMONENE, SODIUM HYDROXIDE, CARNOSINE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon