RENEWING Serum Superactive 100ml

50.00

Përshkrimi:

Ju ndihmon në mirëmbajtjen e mirëqenies së kokës dhe flokëve, duke promovuar jetëgjatësinë dhe bukurinë e tyre natyrore.
Flokët janë më të butë, më të shndritshëm dhe me trup të plotë.  Aplikoni nga mesi i gjatesise se flokut deri në skajet e flokëve.

KUJDES: mos e shpërlani

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni nga gjatësia e mesit deri në skajet e flokëve, mos e shpëlani.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, PROPANEDIOL, POLYQUATERNIUM-37, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, 1,2-HEXANEDIOL, PARFUM / FRAGRANCE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PPG-1 TRIDECETH-6, SCLEROTIUM GUM, CARNOSINE, PANTHENOL, CITRIC ACID, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, GLYCERYL OLIVATE, ISOPROPYL ALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, LIMONENE, SORBITAN OLEATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, CITRAL.

RENEWING Serum Superactive 100ml

50.00

Përshkrimi:

Ju ndihmon në mirëmbajtjen e mirëqenies së kokës dhe flokëve, duke promovuar jetëgjatësinë dhe bukurinë e tyre natyrore.
Flokët janë më të butë, më të shndritshëm dhe me trup të plotë.  Aplikoni nga mesi i gjatesise se flokut deri në skajet e flokëve.

KUJDES: mos e shpërlani

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni nga gjatësia e mesit deri në skajet e flokëve, mos e shpëlani.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, PROPANEDIOL, POLYQUATERNIUM-37, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, 1,2-HEXANEDIOL, PARFUM / FRAGRANCE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PPG-1 TRIDECETH-6, SCLEROTIUM GUM, CARNOSINE, PANTHENOL, CITRIC ACID, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, GLYCERYL OLIVATE, ISOPROPYL ALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, LIMONENE, SORBITAN OLEATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, CITRAL.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon