RENEWING Conditioning Treatment

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Ky produkt ushqen, hidraton dhe promovon mirëqenien e kokës dhe flokëve. Ai stimulon lëkurën e kokës dhe flokët, duke i bërë fibrat e flokëve të shëndetshëm, të fortë dhe me shkëlqim, pa i peshuar flokët poshtë. Efekt anti-plakës dhe anti-oksidues për lëkurën e kokës dhe flokët.
Butësi e flokëve + 37%
Shkëlqimi i flokëve + 29%
Trupi i flokëve + 29% “

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni nga gjatësia e mesit deri në skajet e flokëve, lëreni të thithë, pastaj shpelajeni teresisht.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, PARFUM / FRAGRANCE, GLYCERYL STEARATE, BEHENETH-25, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BENZYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, ISOPROPYL ALCOHOL, GLYCERYL OLIVATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, TOCOPHEROL, DISODIUM EDTA, LIMONENE, SCLEROTIUM GUM, CARNOSINE, POTASSIUM SORBATE.

RENEWING Conditioning Treatment

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Ky produkt ushqen, hidraton dhe promovon mirëqenien e kokës dhe flokëve. Ai stimulon lëkurën e kokës dhe flokët, duke i bërë fibrat e flokëve të shëndetshëm, të fortë dhe me shkëlqim, pa i peshuar flokët poshtë. Efekt anti-plakës dhe anti-oksidues për lëkurën e kokës dhe flokët.
Butësi e flokëve + 37%
Shkëlqimi i flokëve + 29%
Trupi i flokëve + 29% “

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni nga gjatësia e mesit deri në skajet e flokëve, lëreni të thithë, pastaj shpelajeni teresisht.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, PARFUM / FRAGRANCE, GLYCERYL STEARATE, BEHENETH-25, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BENZYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, ISOPROPYL ALCOHOL, GLYCERYL OLIVATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, TOCOPHEROL, DISODIUM EDTA, LIMONENE, SCLEROTIUM GUM, CARNOSINE, POTASSIUM SORBATE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon