REBALANCING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Normalizimi dhe ribalancimi i formulës për problemet e prodhimit të tepërt të sebumit.
Lufton kundër prodhimit të sebumit dhe mban lëkurën e kokës të pastër. Butësisht aplikoni 20g në flokë të lagur, lërini për disa minuta, pastaj shpëlajeni. Përsëriteni aplikacionin nëse është e nevojshme.
Trajtimi intensiv: 3 herë në javë për 1 muaj.

Mënyra e përdorimit:
Masazhojeni në flokë të lagur dhe shpëlajeni tërësisht.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM OLIVAMPHOACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, POLYSORBATE 20, BENZYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM BENZOATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, EUGENOL, POLYQUATERNIUM-10, BUTYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA, GERANIOL, LINALOOL, CINNAMAL, SODIUM HYDROXIDE, POLYQUATERNIUM-67, CITRONELLOL, CITRUS LIMON LEAF EXTRACT / CITRUS LIMON (LEMON) LEAF EXTRACT, CINNAMOMUM CASSIA BARK EXTRACT, SANGUISORBA OFFICINALIS ROOT EXTRACT, ZINGIBER OFFICINALE ROOT EXTRACT / ZINGIBER OFFICINALE (GINGER) ROOT EXTRACT.

REBALANCING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Normalizimi dhe ribalancimi i formulës për problemet e prodhimit të tepërt të sebumit.
Lufton kundër prodhimit të sebumit dhe mban lëkurën e kokës të pastër. Butësisht aplikoni 20g në flokë të lagur, lërini për disa minuta, pastaj shpëlajeni. Përsëriteni aplikacionin nëse është e nevojshme.
Trajtimi intensiv: 3 herë në javë për 1 muaj.

Mënyra e përdorimit:
Masazhojeni në flokë të lagur dhe shpëlajeni tërësisht.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM OLIVAMPHOACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, POLYSORBATE 20, BENZYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM BENZOATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, EUGENOL, POLYQUATERNIUM-10, BUTYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA, GERANIOL, LINALOOL, CINNAMAL, SODIUM HYDROXIDE, POLYQUATERNIUM-67, CITRONELLOL, CITRUS LIMON LEAF EXTRACT / CITRUS LIMON (LEMON) LEAF EXTRACT, CINNAMOMUM CASSIA BARK EXTRACT, SANGUISORBA OFFICINALIS ROOT EXTRACT, ZINGIBER OFFICINALE ROOT EXTRACT / ZINGIBER OFFICINALE (GINGER) ROOT EXTRACT.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon