PURIFYING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo për skalpet me zbokth të thatë ose të yndyrshëm. Qartësimi dhe detoksifikimi, Shampoja pastruese lufton sulmet mikrobike dhe zbokthin, duke krijuar një mjedis të shëndetshëm për rritjen e flokëve.
Zbatoni 20 gr të produktit në lëkurën e kokës me flokë të lagur dhe masazh , veçanërisht në ato zona më të prekura. Lëreni për disa minuta. Shpëlarje tërësisht.

Trajtimi intensiv: dy herë në javë për maksimum 3 javë.
Trajtimi i mirëmbajtjes: një herë në javë për 6 javë. Trajtimi i mirëmbajtjes mund të ndërpritet më herët se 6 javë nëse problemi është zgjidhur “.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni rreth një lugë gjelle në lëkurën e kokës dhe lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpërlani. Për trajtim intensiv, përdorni dy herë në javë për një maksimum prej 3 javësh. Për mirëmbajtje, përdorni një herë në javë për 6 javë.
Ingredientët:
WATER, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, GLYCERIN, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SELENIUM SULFIDE, GLYCERYL OLEATE, TARAXACUM OFFICINALE (DANDELION) ROOT EXTRACT, COCO-GLUCOSIDE, POLYSORBATE 20, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POTASSIUM SORBATE, 2- BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, LINALOOL, FRAGRANCE

PURIFYING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo për skalpet me zbokth të thatë ose të yndyrshëm. Qartësimi dhe detoksifikimi, Shampoja pastruese lufton sulmet mikrobike dhe zbokthin, duke krijuar një mjedis të shëndetshëm për rritjen e flokëve.
Zbatoni 20 gr të produktit në lëkurën e kokës me flokë të lagur dhe masazh , veçanërisht në ato zona më të prekura. Lëreni për disa minuta. Shpëlarje tërësisht.

Trajtimi intensiv: dy herë në javë për maksimum 3 javë.
Trajtimi i mirëmbajtjes: një herë në javë për 6 javë. Trajtimi i mirëmbajtjes mund të ndërpritet më herët se 6 javë nëse problemi është zgjidhur “.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni rreth një lugë gjelle në lëkurën e kokës dhe lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpërlani. Për trajtim intensiv, përdorni dy herë në javë për një maksimum prej 3 javësh. Për mirëmbajtje, përdorni një herë në javë për 6 javë.
Ingredientët:
WATER, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, GLYCERIN, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SELENIUM SULFIDE, GLYCERYL OLEATE, TARAXACUM OFFICINALE (DANDELION) ROOT EXTRACT, COCO-GLUCOSIDE, POLYSORBATE 20, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POTASSIUM SORBATE, 2- BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, LINALOOL, FRAGRANCE
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon