PURIFYING Gel 150ml

30.00

Përshkrimi:

Për pastrimin e sklapit të ndjeshem ndaj zbokthit. Xhel pastrues antifungal dhe antibakterial e mban skalpin të pastër dhe të shëndetshëm.

Mënyra e përdorimit:
Pasi të përdorni Shampo pastruese, vendosni 10 gr. të produktit në zonat e prekura nga zbokthi, duke masazhuar butësisht. Lëreni të veprojë për 10 minuta, pije. Për një trajtim intensiv, përdorni një deri në 3 javë.
Ingredientët:
WATER, POLYSORBATE 20, PENTASODIUM PENTETATE, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ZINC PYRITHIONE, BISABOLOL, PIROCTONE OLAMINE, TARAXACUM OFFICINALE (DANDELION) ROOT EXTRACT, TOCOPHEROL, TETRASODIM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, FRAGRANCE.

PURIFYING Gel 150ml

30.00

Përshkrimi:

Për pastrimin e sklapit të ndjeshem ndaj zbokthit. Xhel pastrues antifungal dhe antibakterial e mban skalpin të pastër dhe të shëndetshëm.

Mënyra e përdorimit:
Pasi të përdorni Shampo pastruese, vendosni 10 gr. të produktit në zonat e prekura nga zbokthi, duke masazhuar butësisht. Lëreni të veprojë për 10 minuta, pije. Për një trajtim intensiv, përdorni një deri në 3 javë.
Ingredientët:
WATER, POLYSORBATE 20, PENTASODIUM PENTETATE, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ZINC PYRITHIONE, BISABOLOL, PIROCTONE OLAMINE, TARAXACUM OFFICINALE (DANDELION) ROOT EXTRACT, TOCOPHEROL, TETRASODIM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, FRAGRANCE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon