OIL NON OIL/oil non oil

20.00

Përshkrimi:
Mënyra e përdorimit:
Vendosni një sasi të vogël produkti në flokë të thatë dhe modelojeni siç dëshironi.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., POLYQUATERNIUM-10, BENZYL ALCOHOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, METHYL GLUCETH-20, SODIUM BENZOATE, VP/DIMETHYLAMINOETHYLMETHACRYLATE COPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE, CITRIC ACID, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, HYDROLYZED SOY PROTEIN, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE.

OIL NON OIL/oil non oil

20.00

Përshkrimi:
Mënyra e përdorimit:
Vendosni një sasi të vogël produkti në flokë të thatë dhe modelojeni siç dëshironi.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., POLYQUATERNIUM-10, BENZYL ALCOHOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, METHYL GLUCETH-20, SODIUM BENZOATE, VP/DIMETHYLAMINOETHYLMETHACRYLATE COPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE, CITRIC ACID, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, HYDROLYZED SOY PROTEIN, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon