OI Shampoo

10.0038.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo me qumësht ideale për të gjitha llojet e flokëve. I mbushur me vaj ushqyes Roucou është shampoja e përsosur e përditshme për të mbajtur flokë të butë, me shkëlqim dhe vëllim. Veprim antioksidues dhe arome e zgjatur.

Mënyra e përdorimit:
Masazhoni butësisht në lëkurën e kokës dhe shpëlajeni tërësisht.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PPG-26-BUTETH-26, PHENETHYL BENZOATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM BENZOATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM HYDROXIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-7, CITRIC ACID, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, AMODIMETHICONE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, C11-15 PARETH-7, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SODIUM CHLORIDE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, LAURETH-9, CITRONELLOL, GERANIOL, TRIDECETH-12, BIXA ORELLANA SEED EXTRACT.

OI Shampoo

10.0038.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo me qumësht ideale për të gjitha llojet e flokëve. I mbushur me vaj ushqyes Roucou është shampoja e përsosur e përditshme për të mbajtur flokë të butë, me shkëlqim dhe vëllim. Veprim antioksidues dhe arome e zgjatur.

Mënyra e përdorimit:
Masazhoni butësisht në lëkurën e kokës dhe shpëlajeni tërësisht.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PPG-26-BUTETH-26, PHENETHYL BENZOATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM BENZOATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM HYDROXIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-7, CITRIC ACID, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, AMODIMETHICONE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, C11-15 PARETH-7, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SODIUM CHLORIDE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, LAURETH-9, CITRONELLOL, GERANIOL, TRIDECETH-12, BIXA ORELLANA SEED EXTRACT.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon