OI Oil

20.0030.00

Clear
Përshkrimi:

Vaj me shumë funksione, shton shkëlqim dhe butësi në flokë ndërsa gjithashtu lufton elektricitetin, duke punuar veçanërisht mirë në flokë të trashë ose të thatë. Struktura e flokëve lihet e mbrojtur

Mënyra e përdorimit:
Para stilimit: vendosni 2-3 pompa vaji në flokët e tharë me peshqir dhe vazhdoni me tharjen. Si prekje përfundimtare: vendosni 2-3 pompa vaji në gjatësitë dhe skajet e flokëve të thara (për flokë të imët, filloni me 1 pompë).
Ingredientët:
CYCLOPENTASILOXANE, DISILOXANE,DIMETHICONOL, CYCLOHEXASILOXANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,PARFUM / FRAGRANCE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUSSEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, BIXAORELLANA SEED EXTRACT, CITRONELLOL, MAURITIA FLEXUOSA FRUITOIL, GERANIOL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE.

OI Oil

20.0030.00

Clear
Përshkrimi:

Vaj me shumë funksione, shton shkëlqim dhe butësi në flokë ndërsa gjithashtu lufton elektricitetin, duke punuar veçanërisht mirë në flokë të trashë ose të thatë. Struktura e flokëve lihet e mbrojtur

Mënyra e përdorimit:
Para stilimit: vendosni 2-3 pompa vaji në flokët e tharë me peshqir dhe vazhdoni me tharjen. Si prekje përfundimtare: vendosni 2-3 pompa vaji në gjatësitë dhe skajet e flokëve të thara (për flokë të imët, filloni me 1 pompë).
Ingredientët:
CYCLOPENTASILOXANE, DISILOXANE,DIMETHICONOL, CYCLOHEXASILOXANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,PARFUM / FRAGRANCE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUSSEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, BIXAORELLANA SEED EXTRACT, CITRONELLOL, MAURITIA FLEXUOSA FRUITOIL, GERANIOL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon