OI Hair Butter

20.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Gjalpë ushqyes antioksidues me një aromë ndijore. Ka një veprim disiplinor anti-friz duke i dhënë butësi dhe shkëlqim të jashtëzakonshëm flokëve me një efekt të menjëhershëm kozmetik.

Mënyra e përdorimit:
Punoni produktin në pëllëmbë të dorës përpara aplikimit. Për flokë të mesëm deri të trashë: vendoseni në flokë të lagur dhe lëreni të veprojë për 5-10 minuta. Shpëlajeni tërësisht. Për flokë të mesëm deri të imët: vendoseni në flokë të thatë, lëreni të veprojë për 10 minuta. Shpëlajeni tërësisht. Vazhdoni me shampon. Për një trajtim shtesë të ushqimit: aplikojeni para dhe pas larjes me shampo siç tregohet më sipër.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, DIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, BEHENYL ALCOHOL, POLYGLYCERYL-10 PENTASTEARATE, GLYCERYL STEARATE, QUATERNIUM-87, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, C15-19 ALKANE, DIMETHICONOL, SILICONE QUATERNIUM-22, SODIUM BENZOATE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, DISODIUM EDTA, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, DIPROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 CAPRATE, CITRIC ACID, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, SORBITAN ISOSTEARATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LACTIC ACID, TOCOPHEROL, CITRONELLOL, GERANIOL, PALMITAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, BIXA ORELLANA SEED OIL.

OI Hair Butter

20.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Gjalpë ushqyes antioksidues me një aromë ndijore. Ka një veprim disiplinor anti-friz duke i dhënë butësi dhe shkëlqim të jashtëzakonshëm flokëve me një efekt të menjëhershëm kozmetik.

Mënyra e përdorimit:
Punoni produktin në pëllëmbë të dorës përpara aplikimit. Për flokë të mesëm deri të trashë: vendoseni në flokë të lagur dhe lëreni të veprojë për 5-10 minuta. Shpëlajeni tërësisht. Për flokë të mesëm deri të imët: vendoseni në flokë të thatë, lëreni të veprojë për 10 minuta. Shpëlajeni tërësisht. Vazhdoni me shampon. Për një trajtim shtesë të ushqimit: aplikojeni para dhe pas larjes me shampo siç tregohet më sipër.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, DIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, BEHENYL ALCOHOL, POLYGLYCERYL-10 PENTASTEARATE, GLYCERYL STEARATE, QUATERNIUM-87, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, C15-19 ALKANE, DIMETHICONOL, SILICONE QUATERNIUM-22, SODIUM BENZOATE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, DISODIUM EDTA, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, DIPROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 CAPRATE, CITRIC ACID, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, SORBITAN ISOSTEARATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LACTIC ACID, TOCOPHEROL, CITRONELLOL, GERANIOL, PALMITAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, BIXA ORELLANA SEED OIL.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon