OI Conditioner

10.0040.00

Clear
Përshkrimi:

Zbutes i pasur dhe gjalpë për të gjitha llojet e flokëve. Sigurimi i butësisë, shkëlqimit dhe trupit të jashtëzakonshëm, përshpejtimi i procesit të tharjes duke lënë flokët me një aromë ndijore.

 

Mënyra e përdorimit:
Duke ndjekur shampon OI, vendoseni në mënyrë të barabartë në flokë të lagur nga gjatësia në maja, lëreni të pushojë 2-3 minuta, pastaj shpelaje tërësisht. Ndiqni me OI Qumësht ose OI vaj
Ingredientët:
QUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, DIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CETYL ALCOHOL, PANTHENOL, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, DIMETHICONOL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, CITRONELLOL, BIXA ORELLANA SEED OIL.

OI Conditioner

10.0040.00

Clear
Përshkrimi:

Zbutes i pasur dhe gjalpë për të gjitha llojet e flokëve. Sigurimi i butësisë, shkëlqimit dhe trupit të jashtëzakonshëm, përshpejtimi i procesit të tharjes duke lënë flokët me një aromë ndijore.

 

Mënyra e përdorimit:
Duke ndjekur shampon OI, vendoseni në mënyrë të barabartë në flokë të lagur nga gjatësia në maja, lëreni të pushojë 2-3 minuta, pastaj shpelaje tërësisht. Ndiqni me OI Qumësht ose OI vaj
Ingredientët:
QUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, DIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CETYL ALCOHOL, PANTHENOL, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, DIMETHICONOL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, CITRONELLOL, BIXA ORELLANA SEED OIL.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon