OI All In One Milk

20.0030.00

Clear
Përshkrimi:

Multifunksionale. Ajo hidraton, zhduket, kontrollon felektrizimin e flokut  dhe mbron flokët nga nxehtësia. I përshtatshëm për flokë normalë dhe të imët, ai ofron të gjitha përfitimet e një kremi dhe butësi.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni 10-15 spërkatje në flokët e larë, të tharë me peshqir. Mos e shpëlani dhe vazhdoni me stilimin. Aplikoni produktin si një lustrim hidratues, duke e avulluar atë direkt në duar dhe pastaj ta shpërndani në mënyrë të barabartë në flokë, nëse ato janë veçanërisht të dehidratuara.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, CETYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, SODIUM BENZOATE, TRIDECETH-5, CITRIC ACID, GLYCERIN, TRIDECETH-12, CYCLOPENTASILOXANE, CITRONELLOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, BIXA ORELLANA SEED EXTRACT.

OI All In One Milk

20.0030.00

Clear
Përshkrimi:

Multifunksionale. Ajo hidraton, zhduket, kontrollon felektrizimin e flokut  dhe mbron flokët nga nxehtësia. I përshtatshëm për flokë normalë dhe të imët, ai ofron të gjitha përfitimet e një kremi dhe butësi.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni 10-15 spërkatje në flokët e larë, të tharë me peshqir. Mos e shpëlani dhe vazhdoni me stilimin. Aplikoni produktin si një lustrim hidratues, duke e avulluar atë direkt në duar dhe pastaj ta shpërndani në mënyrë të barabartë në flokë, nëse ato janë veçanërisht të dehidratuara.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, CETYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, SODIUM BENZOATE, TRIDECETH-5, CITRIC ACID, GLYCERIN, TRIDECETH-12, CYCLOPENTASILOXANE, CITRONELLOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, BIXA ORELLANA SEED EXTRACT.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon