NOURISHING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Shampoja ushqyese pastron butësisht me një veprim ushqyes, pa ndryshuar strukturën e flokëve. Zbatoni flokët e kokës dhe të lagur, duke masazhuar butësisht. Shpëlarje tërësisht dhe përsërisni nëse është e nevojshme.
Trajtimi me Shampon ushqyese mund të kryhet në çdo kohë që dëshironi sipas nevojave të kokës dhe flokëve

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur, duke bërë masazh butësisht. Shpëlajeni plotësisht dhe përsëriteni nëse është e nevojshme. Trajtimi me Shampo Nourishing mund të kryhet në çdo kohë që dëshironi sipas nevojave të kokës dhe flokëve.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, DECYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM COCOYL ALANINATE, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM METHYL ISETHIONATE, SODIUM CHLORIDE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, LAURIC ACID, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM BENZOATE, POLYESTER-37, POLYQUATERNIUM-7, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, GLYCOL DISTEARATE, COCONUT ACID, POLYQUATERNIUM-10, CITRIC ACID, HYDROLYZED RICE PROTEIN, SODIUM LAURATE, GLYCINE, LYSINE HCL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, GLYCERYL STEARATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CI 19140 / YELLOW 5, CI 17200 / RED 33, CI 61570 / GREEN 5.

NOURISHING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Shampoja ushqyese pastron butësisht me një veprim ushqyes, pa ndryshuar strukturën e flokëve. Zbatoni flokët e kokës dhe të lagur, duke masazhuar butësisht. Shpëlarje tërësisht dhe përsërisni nëse është e nevojshme.
Trajtimi me Shampon ushqyese mund të kryhet në çdo kohë që dëshironi sipas nevojave të kokës dhe flokëve

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur, duke bërë masazh butësisht. Shpëlajeni plotësisht dhe përsëriteni nëse është e nevojshme. Trajtimi me Shampo Nourishing mund të kryhet në çdo kohë që dëshironi sipas nevojave të kokës dhe flokëve.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, DECYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM COCOYL ALANINATE, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM METHYL ISETHIONATE, SODIUM CHLORIDE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, LAURIC ACID, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM BENZOATE, POLYESTER-37, POLYQUATERNIUM-7, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, GLYCOL DISTEARATE, COCONUT ACID, POLYQUATERNIUM-10, CITRIC ACID, HYDROLYZED RICE PROTEIN, SODIUM LAURATE, GLYCINE, LYSINE HCL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, GLYCERYL STEARATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CI 19140 / YELLOW 5, CI 17200 / RED 33, CI 61570 / GREEN 5.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon