NOURISHING Hair Royal Jelly Superactive 8 x 6 ml

45.00

Përshkrimi:

Locion me pelte mbretërore për skalpin shumë të dehidratuar.
Kryen një veprim ushqyes dhe rimineralizues në lëkurën e kokës me një efekt gjallërues mbi flokët.

Mënyra e përdorimit:
Pas shamponit ushqyes, përdorni aplikuesin e dhënë për të aplikuar një shtresë të hollë të Royal Jelly drejtpërdrejt në lëkurën e kokës, duke bërë masazh butësisht. Mos e shpëlani.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., GLYCINE, INOSITOL, LACTIC ACID,PYRIDOXINE HCL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE.POWDER/POUDRE: MALTODEXTRIN, ROYAL JELLY, SILICA, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, BIOTIN, MAGNESIUM OXIDE.

NOURISHING Hair Royal Jelly Superactive 8 x 6 ml

45.00

Përshkrimi:

Locion me pelte mbretërore për skalpin shumë të dehidratuar.
Kryen një veprim ushqyes dhe rimineralizues në lëkurën e kokës me një efekt gjallërues mbi flokët.

Mënyra e përdorimit:
Pas shamponit ushqyes, përdorni aplikuesin e dhënë për të aplikuar një shtresë të hollë të Royal Jelly drejtpërdrejt në lëkurën e kokës, duke bërë masazh butësisht. Mos e shpëlani.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., GLYCINE, INOSITOL, LACTIC ACID,PYRIDOXINE HCL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE.POWDER/POUDRE: MALTODEXTRIN, ROYAL JELLY, SILICA, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, BIOTIN, MAGNESIUM OXIDE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon