NOURISHING Hair Building Pack

10.0030.00

Clear
Përshkrimi:

Maska ristrukturuese për flokët e dëmtuar. Falë keratinës vegjetale dhe Kompleksit të Bondit Biacidik, ajo ushqen rrënjët duke forcuar fibrat dhe duke e mbrojtur atë nga dëmtimet oksiduese. Flokët janë të butë dhe plot trup.Aplikoni në flokë të thatë me peshqir pas shamposjes me Shampo ushqyese:

Zgjidhni pjesën e dëmtuar të flokëve, gjatësinë dhe skajet, dhe shpërndani produktin në mënyrë të barabartë me fije floku.
Ndiqni me aplikimin e balsamit të Mrekullive Vegjetariane ose Maskës së Mrekullive Vegjetariane sipas strukturës së flokëve.çdo 2-3 shampo ose edhe më shpesh nëse është e nevojshme.

Mënyra e përdorimit:
Pas përdorimit të shamponit ushqyes, eleminoni ujin e tepërt dhe vendosni 15g produkt në gjatësi dhe skaj. Lëreni të veprojë për 10 minuta në përputhje me gjendjen e flokëve, pastaj krehni. Shpëlarje tërësisht . Trajtimi me Nourishing Hair Building Pak mund të përsëritet sa herë që është e nevojshme.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, GLYCERIN, HYDROGENATED FARNESENE, GLYCERYL STEARATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, GLYCINE, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, MALEIC ACID, POLYGLYCERYL-10 PENTASTEARATE, BENZYL ALCOHOL, LYSINE HCL, CITRIC ACID, HYDROLYZED RICE PROTEIN, THIOCTAMIDOETHYL DIMETHYLAMINE MALEATE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HEXYL CINNAMAL, LACTIC ACID, LINALOOL.

NOURISHING Hair Building Pack

10.0030.00

Clear
Përshkrimi:

Maska ristrukturuese për flokët e dëmtuar. Falë keratinës vegjetale dhe Kompleksit të Bondit Biacidik, ajo ushqen rrënjët duke forcuar fibrat dhe duke e mbrojtur atë nga dëmtimet oksiduese. Flokët janë të butë dhe plot trup.Aplikoni në flokë të thatë me peshqir pas shamposjes me Shampo ushqyese:

Zgjidhni pjesën e dëmtuar të flokëve, gjatësinë dhe skajet, dhe shpërndani produktin në mënyrë të barabartë me fije floku.
Ndiqni me aplikimin e balsamit të Mrekullive Vegjetariane ose Maskës së Mrekullive Vegjetariane sipas strukturës së flokëve.çdo 2-3 shampo ose edhe më shpesh nëse është e nevojshme.

Mënyra e përdorimit:
Pas përdorimit të shamponit ushqyes, eleminoni ujin e tepërt dhe vendosni 15g produkt në gjatësi dhe skaj. Lëreni të veprojë për 10 minuta në përputhje me gjendjen e flokëve, pastaj krehni. Shpëlarje tërësisht . Trajtimi me Nourishing Hair Building Pak mund të përsëritet sa herë që është e nevojshme.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, GLYCERIN, HYDROGENATED FARNESENE, GLYCERYL STEARATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, GLYCINE, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, MALEIC ACID, POLYGLYCERYL-10 PENTASTEARATE, BENZYL ALCOHOL, LYSINE HCL, CITRIC ACID, HYDROLYZED RICE PROTEIN, THIOCTAMIDOETHYL DIMETHYLAMINE MALEATE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HEXYL CINNAMAL, LACTIC ACID, LINALOOL.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon