NOUNOU Hair Mask

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Ideale për flokë të zbardhur ose të relaksuar. Formula e saj është krijuar për të ushqyer flokët e trajtuar, gjithashtu i bën të butë dhe të butë, duke i dhënë asaj trup. Nuk i peshon flokët.

Mënyra e përdorimit:
Para se të vendosni maskën tuaj të flokëve, lani flokët siç bëni normalisht. Tampononi floket me peshqir per te larguar ujin e tepert. Mos i thani flokët . Flokët tuaj duhet të jenë pak të lagur kur vendosni maskën.Mjafton nje sasi e vogel per te aplikuar dhe per rezulatate te kenaqeshme. Masken mund ta mbani 10-15 minuta. Rekomandohet qe gjate kesaj kohe te mbeshtillni floket me nje peshqir te ngrohte. Shpelani produktin
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE, BEHENYL ALCOHOL, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, BEHENETH-25, PARFUM / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOB A) SEED OIL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL / OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, AMODIMETHICONE, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, OCTADECYL DI-T-BUTYL-4-HYDROXYHYDROCINNAMATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, HYDROGENATED OLIVE OIL, TOCOPHEROL, SOLANUM LYCOPERSICUM FRUIT EXTRACT / SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, SCLEROTIUM GUM, DISILOXANE, LINALOOL, GERANIOL, LIMONENE, CI 19140 / YELLOW 5, CI 14700 / RED 4, CI 61570 / GREEN 5.

NOUNOU Hair Mask

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Ideale për flokë të zbardhur ose të relaksuar. Formula e saj është krijuar për të ushqyer flokët e trajtuar, gjithashtu i bën të butë dhe të butë, duke i dhënë asaj trup. Nuk i peshon flokët.

Mënyra e përdorimit:
Para se të vendosni maskën tuaj të flokëve, lani flokët siç bëni normalisht. Tampononi floket me peshqir per te larguar ujin e tepert. Mos i thani flokët . Flokët tuaj duhet të jenë pak të lagur kur vendosni maskën.Mjafton nje sasi e vogel per te aplikuar dhe per rezulatate te kenaqeshme. Masken mund ta mbani 10-15 minuta. Rekomandohet qe gjate kesaj kohe te mbeshtillni floket me nje peshqir te ngrohte. Shpelani produktin
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE, BEHENYL ALCOHOL, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, BEHENETH-25, PARFUM / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOB A) SEED OIL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL / OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, AMODIMETHICONE, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, OCTADECYL DI-T-BUTYL-4-HYDROXYHYDROCINNAMATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, HYDROGENATED OLIVE OIL, TOCOPHEROL, SOLANUM LYCOPERSICUM FRUIT EXTRACT / SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, SCLEROTIUM GUM, DISILOXANE, LINALOOL, GERANIOL, LIMONENE, CI 19140 / YELLOW 5, CI 14700 / RED 4, CI 61570 / GREEN 5.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon