MOUSSE RICCI moisturing 250ml

20.00

Përshkrimi:

Shkumë mesatar mbajtës me një strukturë kremoze dhe kompakte, si krem ​​pana. Ideale për hidratimin dhe përcaktimin e kaçurrelave, duke i mbajtur ato të zhdërvjellëta dhe me trup të plotë me një efekt shkëlqimi natyral.

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni në mënyrë të barabartë në flokët e tharë me peshqir, pastaj vazhdoni me stilimin. Mund të përdoret gjithashtu si një produkt përfundimtar në flokë të thatë kaçurrelë.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, BUTANE, POLYQUATERNIUM-11, GLYCERIN, PROPANE, ISOBUTANE, COCAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, PANTHENOL, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, AMODIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL, TRIDECETH-12, PARFUM / FRAGRANCE, CETRIMONIUM CHLORIDE, LINALOOL, LIMONENE.

MOUSSE RICCI moisturing 250ml

20.00

Përshkrimi:

Shkumë mesatar mbajtës me një strukturë kremoze dhe kompakte, si krem ​​pana. Ideale për hidratimin dhe përcaktimin e kaçurrelave, duke i mbajtur ato të zhdërvjellëta dhe me trup të plotë me një efekt shkëlqimi natyral.

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni në mënyrë të barabartë në flokët e tharë me peshqir, pastaj vazhdoni me stilimin. Mund të përdoret gjithashtu si një produkt përfundimtar në flokë të thatë kaçurrelë.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, BUTANE, POLYQUATERNIUM-11, GLYCERIN, PROPANE, ISOBUTANE, COCAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, PANTHENOL, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, AMODIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL, TRIDECETH-12, PARFUM / FRAGRANCE, CETRIMONIUM CHLORIDE, LINALOOL, LIMONENE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon