MOMO Shampoo

38.00

Përshkrimi:

Shampo e lehtë me strukturë xhel, e karakterizuar nga një shkumë kremoze. Isshtë krijuar për të pastruar butësisht flokët e thatë ose të dehidratuar, duke i dhënë asaj një hidratim të fortë.Aplikohet në flokë të lagur. Masazhoni në butësi dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin e shampos.

 

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin për shampo, pastaj aplikoni Kondicioner MOMO.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PCA, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, LAURAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, DISODIUM COCO-GLUCOSIDE SULFOSUCCINATE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, POLYSORBATE 20, SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, MYRISTAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-7, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CUCUMIS MELO FRUIT EXTRACT / CUCUMIS MELO (MELON) FRUIT EXTRACT, CI 19140 / YELLOW 5, CI 61570 / GREEN 5, CI 14700 / RED 4.

MOMO Shampoo

38.00

Përshkrimi:

Shampo e lehtë me strukturë xhel, e karakterizuar nga një shkumë kremoze. Isshtë krijuar për të pastruar butësisht flokët e thatë ose të dehidratuar, duke i dhënë asaj një hidratim të fortë.Aplikohet në flokë të lagur. Masazhoni në butësi dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin e shampos.

 

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin për shampo, pastaj aplikoni Kondicioner MOMO.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PCA, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, LAURAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, DISODIUM COCO-GLUCOSIDE SULFOSUCCINATE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, POLYSORBATE 20, SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, MYRISTAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-7, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CUCUMIS MELO FRUIT EXTRACT / CUCUMIS MELO (MELON) FRUIT EXTRACT, CI 19140 / YELLOW 5, CI 61570 / GREEN 5, CI 14700 / RED 4.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon