MOMO Hair Potion

17.00

Përshkrimi:

Krem i lehte lehte per te rritur hidratimin. Karakterizohet nga një strukturë e butë e krijuar për të lagur të gjitha llojet e flokëve.
I bën flokët të butë dhe me shkëlqim pa i rënduar.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të tharë me peshqir pasi përdorni balsamin. Mos e shpëlani. Mund të aplikohet në flokë të tharë si një prekje e fundit e hidratimit. Vendosni afërsisht 6g produkt në flokë me gjatësi të mesme. Nëse aplikohet në flokë të tharë, përdorni afërsisht 2g produkt për aplikim.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, PANTHENOL, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, DIMETHICONE, PARFUM / FRAGRANCE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, METHYL GLUCETH-20, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, POLYSORBATE 20, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, SCLEROTIUM GUM, ACRYLAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE/ACRYLATES COPOLYMER, DISODIUM EDTA, POLYQUATERNIUM-28, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ISOPROPYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, CUCUMIS MELO FRUIT EXTRACT / CUCUMIS MELO (MELON) FRUIT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, CI 19140 / YELLOW 5, LIMONENE, COUMARIN, CI 61570 / GREEN 5, CI 17200 / RED 33.

MOMO Hair Potion

17.00

Përshkrimi:

Krem i lehte lehte per te rritur hidratimin. Karakterizohet nga një strukturë e butë e krijuar për të lagur të gjitha llojet e flokëve.
I bën flokët të butë dhe me shkëlqim pa i rënduar.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të tharë me peshqir pasi përdorni balsamin. Mos e shpëlani. Mund të aplikohet në flokë të tharë si një prekje e fundit e hidratimit. Vendosni afërsisht 6g produkt në flokë me gjatësi të mesme. Nëse aplikohet në flokë të tharë, përdorni afërsisht 2g produkt për aplikim.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, PANTHENOL, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, DIMETHICONE, PARFUM / FRAGRANCE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, METHYL GLUCETH-20, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, POLYSORBATE 20, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, SCLEROTIUM GUM, ACRYLAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE/ACRYLATES COPOLYMER, DISODIUM EDTA, POLYQUATERNIUM-28, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ISOPROPYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, CUCUMIS MELO FRUIT EXTRACT / CUCUMIS MELO (MELON) FRUIT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, CI 19140 / YELLOW 5, LIMONENE, COUMARIN, CI 61570 / GREEN 5, CI 17200 / RED 33.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon