MOMO Conditioner

8.0040.00

Clear
Përshkrimi:

Krem i lehte për të rritur hidratimin. Karakterizohet nga një strukturë e butë, e dizajnuar për të lagur të gjitha llojet e flokëve. Ajo i bën flokët të butë dhe me shkëlqim, pa e peshuar poshtë.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të thatë me peshqir pasi përdorni Shampon MOMO. Lëreni të veprojë për 2-5 minuta, krehni dhe shpëlajeni. Thani flokët.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUMCHLORIDE, DIMETHICONE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, AMODIMETHICONE,TOCOPHEROL, CUCUMIS MELO FRUIT EXTRACT / CUCUMIS MELO (MELON) FRUIT EXTRACT, CI 19140 / YELLOW 5, CI 61570 / GREEN 5, CI 17200 / RED 33.

MOMO Conditioner

8.0040.00

Clear
Përshkrimi:

Krem i lehte për të rritur hidratimin. Karakterizohet nga një strukturë e butë, e dizajnuar për të lagur të gjitha llojet e flokëve. Ajo i bën flokët të butë dhe me shkëlqim, pa e peshuar poshtë.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të thatë me peshqir pasi përdorni Shampon MOMO. Lëreni të veprojë për 2-5 minuta, krehni dhe shpëlajeni. Thani flokët.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUMCHLORIDE, DIMETHICONE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, AMODIMETHICONE,TOCOPHEROL, CUCUMIS MELO FRUIT EXTRACT / CUCUMIS MELO (MELON) FRUIT EXTRACT, CI 19140 / YELLOW 5, CI 61570 / GREEN 5, CI 17200 / RED 33.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon