MINU Hair Mask

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Maskë për flokë të lyer . Formula e saj është krijuar për të ushqyer thellë flokët me ngjyrë, për ta bërë atë të butë dhe të butë, duke zgjatur kohëzgjatjen e ngjyrës së kozmetikës. Nuk i rëndon flokët.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të thatë me peshqir pasi përdorni Shampo per floke te lyera. Lëreni të veprojë për 10-15 minuta, krihini pastaj shpëlarje. Thani flokët.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENETH-25, GLYCERYLSTEARATE, PROPANEDIOL, DIMETHICONE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER,BENZYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE,TRIDECETH-5, DISODIUM EDTA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, DIMETHICONOL, ALCOHOL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, SCLEROTIUM GUM,TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CAPPARIS SPINOSA FRUIT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, GERANIOL, CYCLOHEXASILOXANE, CYCLOPENTASILOXANE,CAPRYLYL GLYCOL, CI 61570 / GREEN 5, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CI 60730 / ACID VIOLET 43, CI 19140 / YELLOW 5. Glossary

MINU Hair Mask

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Maskë për flokë të lyer . Formula e saj është krijuar për të ushqyer thellë flokët me ngjyrë, për ta bërë atë të butë dhe të butë, duke zgjatur kohëzgjatjen e ngjyrës së kozmetikës. Nuk i rëndon flokët.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të thatë me peshqir pasi përdorni Shampo per floke te lyera. Lëreni të veprojë për 10-15 minuta, krihini pastaj shpëlarje. Thani flokët.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENETH-25, GLYCERYLSTEARATE, PROPANEDIOL, DIMETHICONE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER,BENZYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE,TRIDECETH-5, DISODIUM EDTA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, DIMETHICONOL, ALCOHOL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, SCLEROTIUM GUM,TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CAPPARIS SPINOSA FRUIT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, GERANIOL, CYCLOHEXASILOXANE, CYCLOPENTASILOXANE,CAPRYLYL GLYCOL, CI 61570 / GREEN 5, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CI 60730 / ACID VIOLET 43, CI 19140 / YELLOW 5. Glossary
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon