MINU Conditioner

8.0040.00

Clear
Përshkrimi:

Balsam ndriçues dhe mbrojtës për flokët e lyer. Formula e saj është krijuar për të zgjidhur flokët me ngjyrë dhe për t’i bërë ato të butë, duke mbrojtur pigmentin kozmetike. Nuk i rëndon flokët.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të thatë me peshqir pasi përdorni Shampon MINU. Lëreni të veprojë për 2-5 minuta, krehni dhe shpëlajeni. Thani flokët.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BENZYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DISODIUM EDTA, TRIDECETH-5, SODIUM BENZOATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, CITRIC ACID, LINALOOL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TOCOPHEROL, CAPPARIS SPINOSA FRUIT EXTRACT, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 61570 / GREEN 5, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5. Glossary

MINU Conditioner

8.0040.00

Clear
Përshkrimi:

Balsam ndriçues dhe mbrojtës për flokët e lyer. Formula e saj është krijuar për të zgjidhur flokët me ngjyrë dhe për t’i bërë ato të butë, duke mbrojtur pigmentin kozmetike. Nuk i rëndon flokët.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të thatë me peshqir pasi përdorni Shampon MINU. Lëreni të veprojë për 2-5 minuta, krehni dhe shpëlajeni. Thani flokët.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BENZYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DISODIUM EDTA, TRIDECETH-5, SODIUM BENZOATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, CITRIC ACID, LINALOOL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TOCOPHEROL, CAPPARIS SPINOSA FRUIT EXTRACT, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 61570 / GREEN 5, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5. Glossary
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon