LOVE Shampoo

8.0038.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo për flokë të djegur dhe të padisiplinuar për një pamje të butë. Formulë e karakterizuar nga një shkumë e butë dhe e butë e krijuar për të pastruar butësisht flokët e djegur, duke i bërë ato të lëmuara.

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin për shampo, pastaj aplikoni balsamin LOVE Smooth.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE,GLYCERIN, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE,COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUM LAURYL SULFOACETATE,COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, PARFUM / FRAGRANCE, PANTHENOL, PHENETHYLBENZOATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL,DICAPRYLYL ETHER, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, SODIUMBENZOATE, LAURYL ALCOHOL, POLYQUATERNIUM-7, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINEDISUCCINATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE,OLEA EUROPAEA FRUIT EXTRACT / OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT EXTRACT,CITRIC ACID, TRIDECETH-5, GLYCERYL STEARATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUMCHLORIDE, LIMONENE, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5, CI 61570 / GREEN 5.

LOVE Shampoo

8.0038.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo për flokë të djegur dhe të padisiplinuar për një pamje të butë. Formulë e karakterizuar nga një shkumë e butë dhe e butë e krijuar për të pastruar butësisht flokët e djegur, duke i bërë ato të lëmuara.

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin për shampo, pastaj aplikoni balsamin LOVE Smooth.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE,GLYCERIN, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE,COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUM LAURYL SULFOACETATE,COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, PARFUM / FRAGRANCE, PANTHENOL, PHENETHYLBENZOATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL,DICAPRYLYL ETHER, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, SODIUMBENZOATE, LAURYL ALCOHOL, POLYQUATERNIUM-7, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINEDISUCCINATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE,OLEA EUROPAEA FRUIT EXTRACT / OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT EXTRACT,CITRIC ACID, TRIDECETH-5, GLYCERYL STEARATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUMCHLORIDE, LIMONENE, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5, CI 61570 / GREEN 5.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon