LOVE Hair Smoother 150ml

17.00

Përshkrimi:

Lereni kremin për të zbutur flokët e djegur, të parregullt ose të valëzuar. Formula lageshtuese vepron në një mënyrë të padukshme pa e rënduar atë. Flokët janë të butë, të lehtë për tu krehur dhe me shkëlqim.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të tharë me peshqir pasi përdorni balsamin. Mos e shpëlani. Eshte e këshillueshme që të përfundoni stilimin duke përdorur nxehtesi
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, DIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE,DISILOXANE, GLYCERIN, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATECOPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, CYCLOHEXASILOXANE, POLYACRYLAMIDOMETHYLPROPANE SULFONICACID, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, POLYQUATERNIUM-28, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, TRIETHANOLAMINE,DICAPRYLYL ETHER, DIMETHICONOL, LAURYL ALCOHOL, DISODIUM EDTA, BUTETH-3, SODIUM BENZOATE,SCLEROTIUM GUM, CREATINE, SODIUM BENZOTRIAZOLYL BUTYLPHENOL SULFONATE, MICA, OLEAEUROPAEA FRUIT EXTRACT / OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT EXTRACT, TITANIUM DIOXIDE, PHENOXYETHANOL,CAPRYLYL GLYCOL, LIMONENE, ALCOHOL, TRIBUTYL CITRATE, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CITRIC ACID, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5, CI 14700 / RED 4.

LOVE Hair Smoother 150ml

17.00

Përshkrimi:

Lereni kremin për të zbutur flokët e djegur, të parregullt ose të valëzuar. Formula lageshtuese vepron në një mënyrë të padukshme pa e rënduar atë. Flokët janë të butë, të lehtë për tu krehur dhe me shkëlqim.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të tharë me peshqir pasi përdorni balsamin. Mos e shpëlani. Eshte e këshillueshme që të përfundoni stilimin duke përdorur nxehtesi
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, DIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE,DISILOXANE, GLYCERIN, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATECOPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, CYCLOHEXASILOXANE, POLYACRYLAMIDOMETHYLPROPANE SULFONICACID, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, POLYQUATERNIUM-28, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, TRIETHANOLAMINE,DICAPRYLYL ETHER, DIMETHICONOL, LAURYL ALCOHOL, DISODIUM EDTA, BUTETH-3, SODIUM BENZOATE,SCLEROTIUM GUM, CREATINE, SODIUM BENZOTRIAZOLYL BUTYLPHENOL SULFONATE, MICA, OLEAEUROPAEA FRUIT EXTRACT / OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT EXTRACT, TITANIUM DIOXIDE, PHENOXYETHANOL,CAPRYLYL GLYCOL, LIMONENE, ALCOHOL, TRIBUTYL CITRATE, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CITRIC ACID, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5, CI 14700 / RED 4.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon