LOVE CURL Shampoo

15.0038.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo për flokë të thinjur ose të parregullt për një pamje të qetë. Formula e karakterizuar nga një shkumë e butë dhe e butë e krijuar për të pastruar butësisht flokët e acartë, duke e bërë atë të lëmuar.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni butë, shpëlajeni dhe përsëriteni aplikimin. Vazhdoni me aplikimin e kondicionerit LOVE / Curl ose maskës së flokëve.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL GLYCINATE, SODIUM CHLORIDE, POLYSORBATE 20, PARFUM / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, POLYQUATERNIUM-70, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM BENZOATE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-10, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, GLYCOL DISTEARATE, DIPROPYLENE GLYCOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM HYDROXIDE, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYL STEARATE, LIMONENE, CITRIC ACID.

LOVE CURL Shampoo

15.0038.00

Clear
Përshkrimi:

Shampo për flokë të thinjur ose të parregullt për një pamje të qetë. Formula e karakterizuar nga një shkumë e butë dhe e butë e krijuar për të pastruar butësisht flokët e acartë, duke e bërë atë të lëmuar.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni butë, shpëlajeni dhe përsëriteni aplikimin. Vazhdoni me aplikimin e kondicionerit LOVE / Curl ose maskës së flokëve.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL GLYCINATE, SODIUM CHLORIDE, POLYSORBATE 20, PARFUM / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, POLYQUATERNIUM-70, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM BENZOATE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-10, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, GLYCOL DISTEARATE, DIPROPYLENE GLYCOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM HYDROXIDE, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYL STEARATE, LIMONENE, CITRIC ACID.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon