LOVE CURL Revitalizer 250ml

18.00

Përshkrimi:

Shampo elastikuese dhe rigjallëruese për flokë me onde ose kaçurrela. Ajo rrit vitalitetin dhe elasticitetin e curls midis shamponave. Ajo kontrollon efektin e elektrizimit.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të thatë nga një distancë rreth 10-20cm. Mos e shpëlani.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, POLYSORBATE 20, VP/VA COPOLYMER, POLYQUATERNIUM-69, PARFUM / FRAGRANCE, POLYQUATERNIUM-11, DISODIUM EDTA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, LIMONENE, CITRIC ACID.

LOVE CURL Revitalizer 250ml

18.00

Përshkrimi:

Shampo elastikuese dhe rigjallëruese për flokë me onde ose kaçurrela. Ajo rrit vitalitetin dhe elasticitetin e curls midis shamponave. Ajo kontrollon efektin e elektrizimit.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të thatë nga një distancë rreth 10-20cm. Mos e shpëlani.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, POLYSORBATE 20, VP/VA COPOLYMER, POLYQUATERNIUM-69, PARFUM / FRAGRANCE, POLYQUATERNIUM-11, DISODIUM EDTA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, LIMONENE, CITRIC ACID.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon