LOVE CURL Primer 150ml

18.00

Përshkrimi:

Qumështi hidratues që i jep përkufizim flokëve. Me një efekt anti-lagështie dhe mbron flokët nga nxehtësia. I përkryer për flokë me onde ose kaçurrela.

 

Mënyra e përdorimit:
Spërkatni nga 5 deri në 20 pompa në flokët e tharë me peshqir nga baza në skajet. Mos e shpëlani. Vazhdoni me rutinën e stilimit.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, BEHENTRIMONIUMCHLORIDE, AMODIMETHICONE, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT., PARFUM / FRAGRANCE, VINYLCAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, BENZYL ALCOHOL,CETYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, DISODIUMEDTA, POLYQUATERNIUM-70, POLYQUATERNIUM-11, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, PRUNUSAMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEETALMOND) SEED EXTRACT, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, SODIUM BENZOATE,ISOPROPYL ALCOHOL, CITRIC ACID, DIPROPYLENE GLYCOL, CELLULOSE GUM,TRIDECETH-12, CETRIMONIUM CHLORIDE, CYCLOPENTASILOXANE, LIMONENE,CITRONELLOL, POTASSIUM SORBATE.

LOVE CURL Primer 150ml

18.00

Përshkrimi:

Qumështi hidratues që i jep përkufizim flokëve. Me një efekt anti-lagështie dhe mbron flokët nga nxehtësia. I përkryer për flokë me onde ose kaçurrela.

 

Mënyra e përdorimit:
Spërkatni nga 5 deri në 20 pompa në flokët e tharë me peshqir nga baza në skajet. Mos e shpëlani. Vazhdoni me rutinën e stilimit.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, BEHENTRIMONIUMCHLORIDE, AMODIMETHICONE, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT., PARFUM / FRAGRANCE, VINYLCAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, BENZYL ALCOHOL,CETYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, DISODIUMEDTA, POLYQUATERNIUM-70, POLYQUATERNIUM-11, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, PRUNUSAMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEETALMOND) SEED EXTRACT, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, SODIUM BENZOATE,ISOPROPYL ALCOHOL, CITRIC ACID, DIPROPYLENE GLYCOL, CELLULOSE GUM,TRIDECETH-12, CETRIMONIUM CHLORIDE, CYCLOPENTASILOXANE, LIMONENE,CITRONELLOL, POTASSIUM SORBATE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon