LOVE CURL Hair Mask

8.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Maska me fuqi shtesë ushqyese dhe kondicionuese për flokë me onde ose kaçurrela. Ajo i jep butësi dhe hidratim të jashtëzakonshëm edhe flokëve shumë të trashë dhe të padisiplinuar. Kacurrela të ushqyera dhe elastike të realizueshme.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të tharë me peshqir pasi të përdorni LOVE / Curl Shampoo. Lëreni për 10-15 minuta, krihini dhe shpelajeni. Thani flokët.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, QUATERNIUM-87, PANTHENOL, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, DICAPRYLYL ETHER, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BENZYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, LAURYL ALCOHOL, GLYCERYL OLIVATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, LIMONENE.

LOVE CURL Hair Mask

8.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Maska me fuqi shtesë ushqyese dhe kondicionuese për flokë me onde ose kaçurrela. Ajo i jep butësi dhe hidratim të jashtëzakonshëm edhe flokëve shumë të trashë dhe të padisiplinuar. Kacurrela të ushqyera dhe elastike të realizueshme.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të tharë me peshqir pasi të përdorni LOVE / Curl Shampoo. Lëreni për 10-15 minuta, krihini dhe shpelajeni. Thani flokët.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, QUATERNIUM-87, PANTHENOL, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, DICAPRYLYL ETHER, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BENZYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, LAURYL ALCOHOL, GLYCERYL OLIVATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, LIMONENE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon