LOVE CURL Cream 150ml

17.00

Përshkrimi:

Serumi i lënë për të marrë një përcaktim më të mirë për të gjitha llojet e kacurrelave ose flokët me onde. Nuk i peshon flokët poshtë, nuk lë mbetje dhe i mban flokët të butë dhe me shkëlqim.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të thatë me peshqir pasi të keni përdorur balsamin LOVE / Curl ose Maskë për Flokë. Përdorimi i difuzorit për stilim rrit përfitimet e produktit.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, PROPYLENE GLYCOL, TRIETHANOLAMINE, POLYACRYLAMIDOMETHYLPROPANE SULFONIC ACID, VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, POLYSORBATE 20, BENZYL ALCOHOL, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PANTHENOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, POLYQUATERNIUM-28, CITRIC ACID, GLYCERIN, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, MICA, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, TITANIUM DIOXIDE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, LIMONENE.

LOVE CURL Cream 150ml

17.00

Përshkrimi:

Serumi i lënë për të marrë një përcaktim më të mirë për të gjitha llojet e kacurrelave ose flokët me onde. Nuk i peshon flokët poshtë, nuk lë mbetje dhe i mban flokët të butë dhe me shkëlqim.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të thatë me peshqir pasi të keni përdorur balsamin LOVE / Curl ose Maskë për Flokë. Përdorimi i difuzorit për stilim rrit përfitimet e produktit.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, PROPYLENE GLYCOL, TRIETHANOLAMINE, POLYACRYLAMIDOMETHYLPROPANE SULFONIC ACID, VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, POLYSORBATE 20, BENZYL ALCOHOL, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PANTHENOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, POLYQUATERNIUM-28, CITRIC ACID, GLYCERIN, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, MICA, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, TITANIUM DIOXIDE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, LIMONENE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon