LOVE CURL Conditioner

8.0040.00

Clear
Përshkrimi:

Balsam për të kontrolluar flokët e thinjur ose kaçurrel. Formula e kondicionimit hidraton flokët dhe e ndihmon atë të rivendosë elasticitetin duke eleminuar efektin e frizit dhe duke i bërë flokët me shkëlqim.

 

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të tharë me peshqir pasi të përdorni LOVE / Curl Shampoo. Lëreni të veprojë për 2-5 minuta, krehni dhe shpëlajeni. Thani flokët.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, DIMETHICONE, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, DICAPRYLYL ETHER, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, LAURYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, POLYQUATERNIUM-10, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, DISILOXANE, TRIDECETH-12, LIMONENE.

LOVE CURL Conditioner

8.0040.00

Clear
Përshkrimi:

Balsam për të kontrolluar flokët e thinjur ose kaçurrel. Formula e kondicionimit hidraton flokët dhe e ndihmon atë të rivendosë elasticitetin duke eleminuar efektin e frizit dhe duke i bërë flokët me shkëlqim.

 

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në flokë të tharë me peshqir pasi të përdorni LOVE / Curl Shampoo. Lëreni të veprojë për 2-5 minuta, krehni dhe shpëlajeni. Thani flokët.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, DIMETHICONE, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, DICAPRYLYL ETHER, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, LAURYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, POLYQUATERNIUM-10, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, DISILOXANE, TRIDECETH-12, LIMONENE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon